31.01.2017

Podsumowanie stycznia na Maniexite

Dziś jest ostatni dzień miesiąca, zatem pora na krótkie podsumowanie. W tym miesiącu blog zaliczył prawie 7,5K wyświetleń. Jest to spadek o 4K w stosunku do poprzedniego miesiąca. Jest to o tyle dziwne, że w styczniu nie pojawił się ani jeden wpis do 40k, a te do Bolta były nieliczne :-)

Najczęściej odwiedzane wpisy w tym miesiącu to wywiad z Asterixem, relacja z turnieju Warheim, oraz... pierwszych dwóch Włochów do Bolt Action :-) Forza Italia!

Najmniej wyświetleń zaliczyli zaś... Włosi (pozostałe wpisy) oraz Afrika Korps. Wnioski są takie, że posty z dużą ilością tekstu są chętniej odwiedzane (chyba), a Bolta raczej nie pokochacie mimo drobnego wypadku przy pracy jakim był pierwszy wpis z Włochami ;-)


Warhammer Fantasy

Warheim / Silver Tower

Bolt Action

Unboxing

Pozostałe

16 komentarzy:

 1. Maniek rozbił bank pod względem ilości pomalowanych figurek :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Należałoby Ci nakopać do... pewnego miejsca poniżej pleców ;) Człowiek się męczy, kończy malowanie 5 figurek w 1:72, a Ty wyjeżdżasz z całą litanią :( Gdyby nie to, że bardzo lubię Twojego bloga, za taką demotywację powinienem się obrazić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko w jednym miejscu, wszystko czytelnie.
  I tak na każdym blogu powinno być ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo udany miesiąc i różnorodny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Styczeń zawsze jest słabszy, boty odpoczywają po męczącej końcówce roku :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Działo się tu sporo i jak zwykle mnie nie zawiodłeś!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, mam nadzieję że nie wpadniesz w depresję z powodu spadku oglądalności? Przyznaję że się do tego przyczyniłem :( Jednocześnie obiecuję poprawę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tradycyjnie mnóstwo sytego dobra u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Styczeń był bardzo fajny moim zdaniem i różnorodny, ale chyba wiadomo dlaczego to w podsumowaniu lutego będę raczej bił brawo =D

  OdpowiedzUsuń