20.07.2015

Stormcast Eternal - Liberator Prime

Każdy oddział Liberatorów dowodzony jest przez Liberatora Prime. Różni się od pozostałych członków oddziału tym, że ma 3 ataki zamiast 2. Uzbrojony jest w Warhammer i Sigmarite Shield. Sigmaryt to rodzaj metalu, z które wykute są wszystkie wypasione artefakty w arsenale Stormcastów.
9 komentarzy:

 1. Genialna ta kiecka wyszła. muszę poćwiczyć żeby się choć trochę zbliżyć. A co to za posypka na podstawce ? jakaś specjalna czy może wikol z ziemią do kwiatków ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Kiecka była pryskana z aero :-) Posypka na podstawce to pasta strukturalna z Lidla koloru białego do której dosypałem trochę drobniejszego piachu. Po wyschnięciu dostała Tracks Wash MiGa i tyle :-) Pastę recenzowałem na blogu w poście pod tytułem Lidlowe wynalazki czy jakoś tak :-)

   Usuń
 2. Potwierdzam. Wszedłeś na kolejny poziom zajebistosci. Figurka wygląda genialnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, dzięki! Jutro będzie cały pierwszy oddział :-)

   Usuń
 3. Fajnie się prezentują te opancerzone chłopy Sigmara. Liberator Prime robi wrażenie. Maniex przemyśl ich imiona. Podsunę ci pomysł: Szef powinien się nazywać Optimus Prime, jego zastępca Secundus Prime, Tercius Prime, itd. skończywszy na miernym, ale wiernym Decimusie Prime najsłabszym ogniwie oddziału blaszaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LoL! Już się pojawił losowy generator imion dla Sigmarytów. I wyobraź sobie, że niektóre wychodzą jeszcze głupsze niż Twoje (z całym szacunkiem :-) )

   Usuń
  2. Niemożliwe...ale Maniex na poważnie zastanów się przynajmniej nad Optimusem Prime to zacne imię i do tego popularne.

   Usuń
 4. To na obuchu młota to nadlewka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to tylko wash :( Obuch jest płaski jak pupa niemowlaka.

   Usuń