7.07.2015

Celestial Wizard

"Tradycja Niebios to magia gwiazd, nieba i ruchów ciał niebieskich, ale także przepowiedni i przeznaczenia. Zwana jest też Astromancją i opiera się na manipulowaniu Azyr - niebieskim Wiatrem Magii. Magistrowie tej Tradycji powszechnie nazywani są niebiańskimi czarodziejami (Sagittarius Arcanus). Słyną z umiejętności wróżenia i układania horoskopów. Są biegłymi astrologami i nawigatorami.

Wraz ze wzrostem mocy niebiańscy czarodzieje coraz bardziej oddalają się od rzeczywistości i pogrążają się w marzeniach, czasem nawet śniąc na jawie. Ich oczy nabierają błękitnego odcienia, a włosy pokrywają się siwizną. Astromanci nigdzie się nie spieszą, a każdy ich ruch jest pełen godności, co znamionuje osiągnięcie wewnętrznego spokoju."

Więcej o tej szkole magii można przeczytać na stronie blogu QuidamCorvusa. Stamtąd pochodzi tekst, który pozwoliłem sobie zacytować powyżej.

A tymczasem przechodzimy do fotek ostatnio pomalowanego przeze mnie czarodzieja:


8 komentarzy:

 1. Super, zwłaszcza podoba mi się cieniowanie niebieskiego na płaszczu. Aero?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Tak, to aero zwieńczone edge-highlightami białym kolorem.

   Usuń
 2. Płaszcz bombastyczny! Oczami wyobraźni widzę już jak przywołuje kometę ...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie, podoba mi się dobór bitsów i kolorystyka, choć efekt końcowy psuje nieco widoczne miejsce łączenia płaszcza i rękawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wygląda to tak sobie, ale cały liquid green stuff mi wysechł, a ludki na bloga same się nie wrzucą ;-)

   Usuń
 4. Elegancka książka, lepszy chyba niż ten taki z kulką.

  OdpowiedzUsuń