30.06.2015

Podsumowanie czerwca na Maniexite

Jest ostatni dzień czerwca, więc pora na retrospekcję trzydzieści dni wstecz. Patrząc na stan mojego biurka bałem się, że ten miesiąc w całości zostanie zdominowany przez Warhammera 40k, ale na szczęście znalazło się trochę miejsca dla innych klimatów.

Malarsko miesiąc był przepełniony eksperymentami z aerografem w wydaniu speedpaintowym i tradycyjnym. Pokusiłem się też o dodanie opisów w języku angielskim do niektórych postów ze względu na sporą liczbę odwiedzin z innych krajów. Co ciekawe, nie przełożyło się to w istotny sposób na wzrost popularności bloga. Na dłuższą metę, przy mojej produkcji postów nie wyrabiam z pisaniem dwujęzycznym, więc chwilowo zaprzestanę tej praktyki. Być może odgrzeję ją ponownie w przyszłości.

Nie udało mi się zachować rytmu jednego posta na dzień. Czerwiec ma trzydzieści dni, a ja zamieściłem trzydzieści jeden postów :-) Stało się to za sprawą przecieków do Age Of Sigmar. Nie mogłem przepuścić takiej okazji do złapania wejść na bloga z Googla ;-)

A jeśli chodzi o moje hobbystyczne dokonania w ubiegłym miesiącu. Na dobry początek coś do dogorywającego Warhammera Fantasy Battle, czyli moje zmagania ze szczurzym speedpaintingiem.Na dokładkę coś do lubianego przez wiele osób Mordheima, czyli mój najnowszy Witch Hunter w wydaniu wiedźmińskim.


W klimaty Fantasy wpisał się też mój post Karnawałowy, czyli dark elfia magiczka.


Pojawił się też ludek do... Władcy Pierścieni i to nie byle kto tylko sam...


Tyle jeśli chodzi o klimaty fantasy. Przejdźmy zatem do meritum czyli czterdziestka. Mamy tu dość dużą mieszankę: orkowie, terminatorzy, adeptus mechanicus a nawet tytan!

Pozostajemy na chwilę przy czterdziestkowym fluffie, bo pojawiło się też kilku terminatorów ze Space Hulka.Miesiąc bez zakupu nowych ludków, to miesiąc stracony, więc pojawiły się dwa unboxingi.


No i w końcu pierwsze przecieki nowych ludków do następcy Warhammera Fantasy Battle, czyli Age Of Sigmar!3 komentarze:

  1. Produkujesz posty z prędkością chińskiej szwalni, jednak jakościowo bardzo fajnie :)
    Oczywiście czekam na więcej :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...