15.03.2015

Infinity a WH40k

Mimo, że Infinity na rynku istnieje dość długo, sporo luda w internetach zastanawia się jak miniaturki z tego systemu prezentują się w zestawieniu z 40k.

Są mniejsze :-) I bardziej filigranowe i trudniejsze w malowaniu, bo ze sporą ilością drobnych detali. A dla tych co nie wierzą na słowo, wrzucam fotki porównawcze ;-)

Tak prezentuje się Tag PanOceanii - Cutter w zestawieniu z Drednotem Space Marines.
A tu w połączeniu z Centurionem Space Marines.Tu mamy porównanie Terminatora Space Marines z robotem-transformersem Su-Jian frakcji Yu-Jing.A tu mamy lekką piechotę Nomadów i PanOceanii w zestawieniu ze Space Marinsem.Oraz gwardzistą imperialnym.Tu mamy imperialnego StormTroopera, ciężką piechotę Ariadny (ludzik jest w zgarbionej pozie, więc przez to odpowiednio niższy), Nomadkę i gwardzistę.A tu mamy zestawienie motorków. Space Marinsowy, nowy wzór Haqqislamskiego Harleya (Kum Biker), oraz nieco mniejszy w stylu Akiry, Aragoto Senkenbutai Yu-Jinga.A tu dodatkowo mamy jeszcze porównanie z Auxbotem PanOceanii.


4 komentarze:

 1. Są smuklejsze i po prostu ładniejsze! Wh40 wypada strasznie klocowato kwadratowo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warhammer ma skalę 28 mm Heroic a Infinity raczej standardowe 28 mm.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny wpis. Interesowałoby mnie takie zestawienie między WH40 a Warzone Ressurection, żeby w końcu moje fantazje o konwersji piechoty Capitolu na gwardzistów zostały obalone albo wsparte :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obalam :-) Warzone zupełnie proporcjami nie pasuje do 40k.

   Usuń