11.03.2015

Ariadna Scout

Kolejny ariadniańczyk. Tym razem jest to zwiadowca uzbrojony w karabin snajperski.


Według legend ariadniańskiego folkloru,Zwiadowcy są zjawami w ludzkim ciele, niewidzialnymi, nocnymi drapieżnikami, czającymi się i zabijającymi w ciszy. W rzeczywistości są członkami specjalnych grup rozpoznawczych dalekiego zwiadu, szkolonymi w Kazak SPECNAZ Skhola (Kozacka Szkoła Specnazu).

Jako elita zwiadu i rozpoznania, są profesjonalistami w sztuce przetrwania, infiltracji, wymykania się, potajemnego zdobywania tzw. „języka” i ważnych dokumentów.
Ich głównym zadaniem jest przeniknąć na terytorium wroga i wydostać się z niego tak aby nie zostać wykrytym. Zwiadowcy poruszają się po najgęstszych puszczach Ariadny cicho jak tchnienie wiatru. Podstawowym zadaniem Zwiadowców jest kontrolowanie ruchów plemion Antypodów i obserwacja przyczółków wrogich wojsk inwazyjnych. Jednak gdy dowództwo potrzebuje kogoś do brudnej roboty, Zwiadowcy wykonują misje infiltracji i sabotażu, gdzie celem jest zadanie jak największych strat i spowodowanie jak najdotkliwszych zniszczeń poza liniami wroga.
Zwiadowcy używają Ochotników, potężnych, wielkokalibrowych karabinów myśliwskich, pamiątek z czasów, gdy Zwiadowcy byli jeszcze tylko strażnikami leśnymi. Ochotniki są wykonywane ręcznie i dostosowywane specjalnie dla ich przyszłego właściciela. Broń ta stanowi wyznacznik statusu w społeczeństwie Ariadny.4 komentarze:

  1. Przepiękne malowanie. Uwielbiam takich związkowców!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny kamuflaż na płaszczu. Kolorystycznie bardzo spójny z podstawką. Super.

    OdpowiedzUsuń
  3. Model bardzo łady, a camo rewelacyjne!

    OdpowiedzUsuń