17.03.2015

Ariadna - female Line Kazak

Kolejny Line Kazak Ariadny. Tym razem dziarska kozaczka -  красавица!

Kozacy liniowi nie są z pewnością wyekwipowani tak dobrze jak ich przeciwnicy z innych armii, jednak z powodzeniem nadrabiają te niedostatki perfekcyjnym wyszkoleniem, sumiennym wykonywaniem swoich obowiązków i doskonałą znajomością terenu. Kozacy liniowi otrzymują zwykle całą brudną robotę, nie przydzielaną weteranom czy też ochotnikom z Milicji. Sami żołnierze liniowi zaliczają się mimo to, do prawdziwej elity i gdy sprawy zaczynają iść wyjątkowo źle, dokonują więcej niż im powierzono. W oddziałach piechoty liniowej dominującą grupę etniczną stanowią Kozacy i dlatego cała formacja wywodzi swą tradycję od historycznych Kozaków Rosyjskich. Mimo to jej członkowie rekrutowani są także z innych mniejszości narodowych Ariadny.

10 komentarzy:

 1. I ona po śniegu tak biega z gołymi nerami? A pisałeś, że to loup-garou są od łapania wilka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ma specjalną kamizelkę żeby brzuch pokazać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :-) Seksizm bitewniakowy w najlepszym wydaniu. Przynajmniej nie ma bojowych szpilek jak haqqislamskie i yu-jingskie panie :-)

   Usuń
  2. Prawidłowa nazwa to "szpilki taktyczne" ;)

   Usuń
  3. :) dobre "orisowane" i "opalsowane"

   Usuń
 3. Maniex niezła lufa ;) O co chodzi z tym dokonują więcej niż im powierzono w kontekście tej rozbierającej się na mrozie blondi? - "Sami żołnierze liniowi zaliczają się mimo to, do prawdziwej elity i gdy sprawy zaczynają iść wyjątkowo źle, dokonują więcej niż im powierzono".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba jakoś podnosić morale w oddziale :-) Nie czytałeś o roli kobiet w partyzantce w FARC w Kolumbii? ;-)

   Usuń
  2. Właściwie to nie, ale zachęciłeś mnie do przeczytania :)

   Usuń
 4. Sexy lady! Malowanie, like always, gniecie jaja!!!

  OdpowiedzUsuń