18.02.2015

Szczur z Ratling Gunami.

Trzeci i ostatni ze Stormfiendów, czyli przerośniętych zmutowanych szczurogrów dzieła klanu Moulder. Choć patrząc na ich klamoty, to i Clan Skryre musiał być w to zamieszany.

Ten wyposażony jest w ratling guny. Sztuk trzy. Po jednym zamiast każdej łapki, a do tego jeden mniejszy na klacie. Trochę skojarzył mi się z Sex Machine z "Od zmierzchu do świtu".
 13 komentarzy:

 1. Najmniej podoba mi się ten "rozpylacz" na klacie. Nie mówię o malowaniu tylko o koncepcji umieszczenia tego ustrojstwa na klacie. Choć i tak zdecydowanie lepiej wygląda niż świder w tym miejscu. Zaś sama figurka - malowanie super. Wszyscy trzej stanowią niewątpliwie wspaniały widok i budzą strach (zasłużenie) w przeciwniku. Postawiłeś poprzeczkę wysoko i kurcze będzie ciężko :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też średnio się widział i początkowo chciałem go usunąć, ale w końcu został jak jest. Mimo wszystko stanowi pewną całość, choć jego estetyka ociera się dość mocno o kicz :-)

   Usuń
 2. Nie wiem, czemu dopiero przy tym mi to przyszło do głowy. "Biker Mice from Mars" + Sofia Vergara w "Machete Kills" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Miodny, jeżeli szczur taki może być :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli szczury jedzą miodek, to pewnie taki z domieszką sproszkowanego spaczenia ;-)

   Usuń
 4. Chyba zmienię zdanie o nowych szczurach! W twoim malowaniu kolego, wyglądają obłędnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :-) Moim zdaniem największy problem nowych modeli to ich "dedykowane" malowanie, bardzo zabawkowe i mało realistyczne. Ja już mam filtr wbudowany w mózg, który automatycznie widzi nowe ludki od GW w bardziej ziemistych kolorach :-)

   Usuń
 5. Ma taką małą główkę :) Pewnie to kwestia tego całego ustrojstwa, które na nim wisi. Malowanie ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Główka faktycznie wydaje się stosunkowo mała patrząc na proporcje innych skavenów, ale tu wynika to z faktu, że to jest tak naprawdę bardzo byczy ludek.

   Usuń
 6. Fioletowiłeś końcówki luf?

  OdpowiedzUsuń