27.02.2015

Necromancer

Pozazdrościłem Potsiatowi jego staroszkolnego ludka i udało mi się go upolować na ulubionym przez wszystkich figurkowiczów portalu aukcyjnym ;-)

Co prawda mam już kilku nekromantów w swojej kolekcji, ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli, a koło takiego ludka nie można przejść obojętnie :-)13 komentarzy:

 1. Fajny pomysł na flakonik wypełniony do połowy miksturą. Nie znałem tego patentu wcześniej - teraz wszystkie będę tak malował hehe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 minut szukałem tego flakonika.

   Usuń
  2. Heh, flakonik umieszczony jest w miejscu dość mało oczywistym :-)

   Usuń
 2. Nie ma to jak staroświecki i dobrze pomalowany Nekromanta, ale paznokcie to mógłby czasem facet obcinać. Na marginesie Maniex to co on ma na mieczu? Czy miecz to może magnes, którym mag wyłapuje łuski wystrzelone z shotguna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LoooL, faktycznie jak naboje do szczotguna :-) Szczerze Ci powiem, nie mam zielonego pojęcia co to jest. Przypomina to trochę kropliska krwi, ale tylko trochę. Bardzo długo się zastanawiałem jak to coś pomalować i nic lepszego nie przyszło mi do głowy

   Usuń
  2. Masz rację Maniex to chyba są krople krwi. A może warto użyć masy modelarskiej i zrobić powłokę na tej części miecza z której chlipią te krople. Połączyć masę z tymi dziwnymi kroplami w taki sposób, żeby imitowała ściekającą gęstą krew.

   Usuń
  3. W zamyśle autora z całą pewnością krople. W połączenie z ząbkowaną klingą - poważna zagwozdka, jak wyprowadzić ten miecz na prostą. Sam się przy swoim zastanawiałem, czy nie urżnąć i nie zastąpić czymś prostszym.

   Usuń
 3. Ma klimat! Super jest- zawsze te oldschoole kojarzą mi się z WFRP, tam w podręczniku były takie fajne grafiki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. On mi z samej gęby przypomina brata Dumbledore'a ;) Klasyczny model, może trochę śmieszny miejscami (miecz!), ale miło popatrzeć na takie starocie w ładnym malowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry ten ludek :) Oryginalny staff robi robotę. No i potion of mana ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj nie można przejść obojętnie! Nie można! Genialny!

  (Też mam takiego u siebie w biorku)

  OdpowiedzUsuń