28.03.2016

Fontanna

Nie samymi ludkami człowiek żyje, od czasu do czasu trzeba też spłodzić jakiś teren do gry :-)

Bardzo długo szukałem czegoś, co mógłbym umieścić na postumencie tej fontanny i do ostatniej chwili wolałem, żeby to nie była figurka (z jakiegoś powodu uważam to za marnotrawstwo). Jednakże nie pomogło przekopanie wszystkich możliwych pudeł. Ostatecznie wybór padł na Chaos Warriora z 4 edycji. Pocieszam się, że nie ma nad czym płakać, bo takich można niemal za darmo dostać na allegro, no ale ludek to ludek :D

Cegiełki do muru wykonałem z pianki izolacyjnej do podkładów. Woda to Vallejo Still Water. Rzygacze, to goblińskie głowy w których umieściłem odpowiednio przycięte kawałki plastikowej butelki po wodzie, a następnie wykończyłem przy pomocy Vallejo Water Effects. Postument to nakrętka od farbki Gunze. Podstawa zaś - stara płyta CD z filmem Wróg u Bram :-)
22 komentarze:

 1. Zero szacunku dla filmu:-( Ale fontanna wyszła cudowna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wręcz przeciwnie! Uznałem że ten film jest zbyt dobry, by oglądać go w marnie niskiej rozdzielczości i pora zastąpić starego div-xa czymś w HD :-)

   Usuń
 2. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, kawał dobrej roboty!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaje...ehhh ...fajna. Super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kozacki kawałek terenu. Do miasta jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie z myślą o mieście była robiona. Chcę trochę zurbanizować mój stół :-)

   Usuń
 5. Co tu dużo pisać - jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam ten film. No a fontanna, cóż ... jak zwykle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba wolę Stalingrad, ale ten też nie jest zły.

   Usuń
 7. Wspaniały efekt, bardzo urokliwe "omszenia" i mój faworyt w postaci "zaglonionej" wody (swoja drogą jak robiona? Zielona farba czy AK? Wróg u bram i rycerz chaosu - znamienne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gluty w wodzie to w sumie bardziej wypadek przy pracy. Do vallejo still water dodałem za dużo farby i wyszła mi nieprzezroczysta musztarda. W związku z czym wygrzebałem ja w stanie pół zastygnietm, ale sporo farfocli zostało. Po tym zalałem to czystym still water i efekt wyszedł właśnie taki :)

   Usuń