19.08.2015

Unboxing - Paladins

Po co komuś pudełkowa wersja ludków, którzy już są w starterze? Pudełko Stormcast Paladinów jest perfekcyjną odpowiedzią na takie pytanie. Bo pozwala, złożyć alternatywną wersję jednostki, w dodatku równie wypasioną!

Pudełeczko pozwala nam złożyć 3 różne oddziały. Każdy z nich uzbrojony w co innego i wyspecjalizowany do walki z czym innym. 

Pierwszy wariant - Retributors, czyli panowie znani ze startera i powszechnie lubiani za ich Damage Output. Dużo ataków, łatwo trafiają i ranią, a w dodatku zadają 2 Damage'a. A jak wyrzucą 6 na trafienie to już nie ma przebacz. Uzbrojeni są w wielkie dwuręczne młoty.

Kandydat numer dwa - Decimators. Specjaliści do mielenia piechoty wroga. Wyprowadzają tyle ataków ilu mają przeciwników w zasięgu swoich toporo-berdyszy. Ci panowie są wytrenowani do walki będąc otoczonym przez przeważające siły wroga.

Protectors. Goście z długimi partyzanami, z długim zasięgiem, potrafiący zbijać strzały, a do tego wyspecjalizowani do walki z potworami. Czy można chcieć więcej?

Dodatkowo jeden typek może mieć w każdym z powyższych wariantów broń specjalną. Broń ta sprzedaje D3 mortal woundy na turę. Bo tak :-)

Wybór nie jest prosty, choć ja chyba będę składał wariant numer dwa. Idealna opcja przeciw Bloodreaversom.

3 komentarze:

  1. Chyba najbardziej wersja nr 3 mi się podoba:) Malowałbym ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też bym wybrał wersję nr trzy z tymi glewiami takimi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwotnie też chciałem wersje 3 ze względu na wygląd, ale koniec końców bardziej mi się podobają skille rzeźników z toporami :-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...