8.08.2015

Space Marines - Centurions

Skończony oddział Centurionów. Uważam, że lekka konwersja wyszła im na zdrowie. Wyglądają bardziej zadziornie.
8 komentarzy:

 1. Wyglądają mega fajnie!! Jak w takie upały można takie cudeńka robić??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Centurionów pomalowałem na początku czerwca :D czekali z publikacją aż do teraz. Mam jeszcze kilka modeli w kolejce :-)

   Usuń
 2. Fajni. Modele klimatyczne, choć wielu twierdzi inaczej.
  Przy okazji, pisałem na Wrotach, ale odp brak, więc pomęczę Cię tu. Nie ma działu Warmachine/Hodry, a przydałby się ;) Proponowane tagi - warmachine, hordes, hordy, wm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zią, ale ten dział już jest (o ile dobrze pamiętam od początku). Dodam tylko taga wm i hordy.

   Usuń
  2. Jeśli jest, to nie działa jak powinien. Dwa razy umieszczałem wpisy do maszynki (20 czerwca i 9 lipca), i nie było działu "Warmachine/hordes", a moje wpisy pojawiły się tylko w skali 28mm i relacjach z bitew (w obu przypadkach pisałem w komentarzach o tym problemie). Mój tag do obu artów to "warmachine".

   Usuń
  3. OK, OK. Wróć. Napisałeś zażalenie pod zestawieniem #125. Wtedy właśnie dodałem ten dział, o czym poinformowałem w komentarzu pod tym samym zestawieniem :-) Od tamtej pory nie dałeś nic do warmachine... więc wszystko się zgadza :-)

   Usuń
  4. Owszem, teraz widzę (nie wiem, czemu nie dostałem info o odpowiedzi, pewnikiem zapomniałem zaznaczyć). Ale w zestawieniu 123 też pisałem, i odzewu nie było ;) Nic to, ważne, że już ma działać (sprawdzimy, spokojnie ;)
   W każdym razie dzięki za interwencję!

   Usuń