29.08.2015

Unboxing - Skarr BloodWrath

Jako, że kupiłem kilka dodatkowych zestawów do Stormcast Eternals postanowiłem też zasilić szeregi moich Khornitów. Wybór oczywiście musiał paść na coś z End Timesów i został nim Skarr Bloodwrath - rzeźnik z toporokorbaczami, taki khornijski odpowiednik wardancera ;-)

Zestaw nie zawiera specjalnych niespodzianek, ot standardowy clampack z jednym modelem w środku, choć części i klejenia w tym wypadku jest chyba trochę więcej niż średnia GW.

Pod względem jakości nie ma tu zaskoczenia, ot standardowy plastik o najlepszej możliwej jakości niedościgniony przez żadne inne firmy istniejące na rynku, ale do tego GW już nas zdążyło przyzwyczaić i staje się to zwyczajnie nudne ;-)

 Przy tego typu zestawach zawsze marudzę, jeśli nie mam bonusowych części i alternatywnych główek i broni. W tym wypadku dodatkowej broni nie ma, natomiast są dwa warianty głów, co zawsze cieszy oraz kilka drobnych pierdółek, które można przykleić lub zachować do późniejszych konwersji (niah, niah, niah).

Pod względem zasad do Age Of Sigmar, to jest to mega klimatyczna figurka, swego rodzaju Green Knight w armii Khorna. Otóż jeśli Skarr nam spadł ze stołu, a w obecnej turze umarło przynajmniej 8 modeli (wszystko jedno z której armii) jest szansa, że Skarr powróci na pole bitwy!

Nie mogę doczekać się malowania i wystawienia go do gry!2 komentarze:

  1. Figurka mega!! Jakościowa fakt extraklasa:) Jedynie może tych łańcuchów bym nie brał, ale kwestia gustu:) a który łeb bierzesz???

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tego standardowego rogacza w hełmie. Ta druga głowa taka sobie jest :-) Łańcuchy wyglądają wieśniacko tylko na zdjęciu. W trójwymiarze mają swój urok :-)

      Usuń