Do dwóch genokultowych oddziałów dołączyło autko, magos, akolici i hybrydy. I to by było na tyle jeśli chodzi o uniwersum 40k. Nadchodzi seria postów z zupełnie innej gry...
Kolejna dobrze prezentująca się ekipa! Świetny klimat na stole. Od razu chce się grać!
Się tym genokradom przelewa! Robi to to wrażenie :)
Kolejna dobrze prezentująca się ekipa! Świetny klimat na stole. Od razu chce się grać!
OdpowiedzUsuńSię tym genokradom przelewa! Robi to to wrażenie :)
OdpowiedzUsuń