Skoro orlockowie dorobili się pojazdów, to trzeba było coś zmajstrować dla Goliathów. Dopiero teraz się zorientowałem, że nie zrobiłem zbliżeń na same pojazdy, ale trudno, pojawią się w jakimś battle reporcie ;)
Brawo!Czekam na relację z gry : )
Po co zbliżenia, jak tu takie plenery i areały ;)
Brawo!
OdpowiedzUsuńCzekam na relację z gry : )
Po co zbliżenia, jak tu takie plenery i areały ;)
OdpowiedzUsuń