1.05.2018

Kwietniowy Szał Terenotworzenia - Wyniki Konkursu

Kwiecień dobiegł końca, prace konkursowe spływały do ostatniej milisekundy kwietnia. Dziś jury w osobie mojej i Rafała z Planszóweczki zebrało się aby rozstrzygnąć kto zostanie zwycięzcą. Nie była to rzecz prosta, bo wszystkie zgłoszone tereny były krótko mówiąc świetne i tak naprawdą wygranym jest każdy uczestnik konkursu, bo będzie miał świetnie makietki do gier!

Tym niemniej komuś trzeba było przyznać nagrodę, ale komu ją przyznaliśmy dowiecie się zaraz po tym jak zaprezentuję Wam wszystkie zgłoszone tereny.


Pierwszy był niezawodny QC z Danse Macabre i jego Iron Fence


Chwilę po nim pojawił się Khornel i jego zestaw terenów do Sigmara


Następny był Cacymił i jego orkowe objectivy do 40kPotsiat z Gangs of Mordheim zaprezentował modułowe ruinki z witrażemAz z bloga 6mm games wykonał taki Processing Plant


Asterix z bloga Świat Valadoru i jego zagajnik


Rafał z bloga Bloody Beast i jego zestaw domków własnego projektuElmin z Paint for the Paint God i jego Świątynia Ashanne


Bahior z The Dark Oak i element terenu pod jego nową armię Idoneth Deepkin :-)Wika z bloga Straszny Dwór i jej portal w kurhanieI to wszystkie prace jakie wpłynęły na konkurs. Sami przyznacie że poziom był wysoki i ciężko było jednoznacznie wyłonić zwycięzcę. Tym niemniej trzeba było, więc najpierw zaczniemy od wyróżnień.

Wyróżnieniem oraz kodem rabatowym 15% na wszystko w sklepie oprócz towarów objętych promocją w sklepie Planszóweczka.pl nagrodzeni zostają:
- Elmin
- Bahior
- Cacymił
- Potsiat

Główna nagroda w postaci zestawu Azyrite Ruins trafia zaś do... Asterixa z Valadoru!

Gratulacje!

A na deser dla wszystkich pełen przegląd fotek terenu Asterixa.

7 komentarzy:

 1. Pięknie! Gratulacje dla wszystkich a zwłaszcza dla zwycięzcy! :D

  Niestety nie udało mi się nic stworzyć, nowy teren w realnym świecie (przeprowadzka) pochłonął cały mój czas. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne prace! Gratuluje Asterixowi wygranej i mam nadzieję, że na następnym turnieju Warheim FS pokaże równie imponujące 'obozowisko'!

  Dzięki Maniex dla Ciebie i Planszóweczki za zorganizowanie konkursu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już mam pomysł na obozowisko ale jeszcze czekam aż wybiorę ostatecznie bandę. No i aż mi się potwierdzi termin (w sensie że wolny).

   Usuń
 3. Dziękuję bardzo 'Planszóweczce' i Mańkowi, nie ukrywam że jestem bardzo szczęśliwy. Gratuluję wszystkim biorącym udział a w szczególności wyróżnionym - nie łatwo było w tak słoneczny kwiecień wziąść się do roboty nad makietą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Należało się Asterixowi ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratzy!
  Przyznam, że dzięki Mańkowi udało mi się skończyć te domki w kwietniu. Gdyby nie on to przeciągałbym w nieskończoność. Makieta to rzecz, o której zwykle myślę po pomalowaniu bandy figurek, ale chwilę później wpada kolejny pomysł i kolejne modele i zazwyczaj nici z makiety. Teraz bitwy będą fachowo wyglądać. Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Maniex - gdyby nie ta motywacja to nigdy bym nie wyrzeźbił takiego domku. I jeszcze raz mówię: wszelkie informacje, że jestem związany z Idoneth Deepkin są zwykła manipulacją medialną :D

  OdpowiedzUsuń