05.04.2017

Infinity Battle Report - Nomads vs Haqqislam

Jakiś czas temu udało nam się z Generałem rozegrać szybkie starcie w Infinity. Naprzeciw jego Haqqislamowi stanęli moi Nomadzi w swoim chrzcie ognia.

Tak przedstawiało się nasze pole bitwy. Po prawej stronie rozstawił sie Haqqislam, po lewej Nomadzi.Na środku pola bitwy znalazł się objective w postaci agentki CSU pilnującej dokumentów.

Haqqislamici w swojej strefie rozstawienia.


Grenzer snajper na wieży.Alguacil na prawej flance Nomadów.I reszta Nomadów. Dwójka Alguacili i Mobile Brigada.Pierwsza aktywacja.Hassasin Barid włącza się do akcji.Hassasin Barid pada raniony strzałem ze snajperki Grenzera.Aktywacja Nomadów.Pierwsza próba przejęcia dokumentów kończy się wyłączeniem z walki Alguacila.W sukurs przychodzą kolejni Alguacile.Mobile Brigada zostaje ostrzelany przez agentkę CSU i odnosi ranę.Szybka strzelanina pomiędzy Nomadami a Haqqislamem w wyniku której pada Grenzer ze snajperką. Mobile Brigada wycofuje się za osłonę.W wyniku dalszej wymiany ognia pada Mobile Brigada.Haqqislam rozwija szerokie natarcie.Kolejni Haqqislamici na pozycjach.Okazja dla Haqqislamu na przejęcie dokumentów.Agentka dzielnie broni teczki uśmiercając przy tym biednego Ghulama.


Ostatnia próba Nomadów, również nieudana. Alguacilka ginie od broni maszynowej czujnej agentki.Bitwa zakończyła się remisem, nikomu nie udało się przejąć dokumentów, przy czym straty Nomadów to 4 z 5-ciu ludzi, zaś Haqqislamici utracili 2 z 6-ciu.

Trzeba będzie niedługo powtórzyć imprezę z Infinity, bo to bardzo zacna i przyjemna gra.
16 komentarzy:

 1. Już dawno nie miałem tak udanych rzutów :) Dzięki Maniex za grę. Mam nadzieję, że niebawem uda nam się rozegrać jeszcze jedną bitwę. To czego mi brakowało, to scatter terrain. Trzeba nad tym popracować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja muszę podrasować trochę moje domki, bo są za bardzo bure. No i scatterka też się podorabia :-)

   Usuń
 2. Odpowiednie pole bitwy robi efekt. Doskonale to wygląda. Nie gram w Infinity ale chętnie oglądam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewiele jest gier, które mogę z czystym sumieniem polecić, ale Infinity jest jedną z takich gierek :-)

   Usuń
 3. ładny stół i do tego wszystko pomalowane, słowem świetny raport :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu głównie zasługa Generała. Ja będę musiał trochę podrasować swoje domki.

   Usuń
 4. Fajny stół! Co to za jakaś mata? Jedno, czego mi brak w tym raporcie, to takie mapki, jak kiedyś w każdym WD, ale to chyba moja nostalgia za dawnymi czasami się odzywa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matę zapewnił Generał. Świetna sprawa, przy czym nie ma co na nich oszczędzać. Te droższe są zdecydowanie lepsiejsze niż tańsze.

   Usuń
 5. Jesteś prawdziwym multisystemowcem - battle, AoS, Saga - a teraz infinity. Fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prawej w menu na górze jest pełna lista systemów z którymi miewam do czynienia :-) A teraz robię jeszcze dużo do czterdziestki :-)

   Usuń
 6. No i fajnie, gra wpadła, a w dodatku na bardzo przyjemnym stole i z pełni pomalowanymi armiami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest jedyny rodzaj gier, który mnie pasjonuje :-)

   Usuń
 7. Bardzo dobrze ten stół wygląda - sporo robi mata i duża ilość bardzo grywalnych budynków (zdejmowane dachy). Pierwszy raz widzę budynki z korka i muszę powiedzić, że bardzo dobrze to wygląda. Ile na to poszło farby z aero ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to pytanie musiałby odpowiedzieć Dominik :)

   Usuń
 8. Masakra ! Choć ja swoimi Nomadami za często też nie wygrywam.... I to dokładnie tą samą drużyną co Twoja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mimo że Generał jest dużo bardziej doświadczonym graczem niż ja, to jednak w tej bitwie o wszystkim przesądziły moje fatalne rzuty kostkami :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...