1.04.2017

Halabardnicy z Reiklandu

A oto fotka grupowa mojego regimentu czterdziestu halabardników (minus czterech) w jego obecnym stadium. Większośc pierwszego szeregu to przerobieni najemnicy Pirazza, a do tego Warrior Priest z Warhammera Questa oraz metalowy standard bearer Imperium. Reszta ludków to miks plastików z 6 i 7 edycji WFB oraz drobny filler w postaci ogrzego najemnika z Mordheima.

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze czterech żołnierzy z halabardami. Kiedyś ich upoluję, pomaluję i zasilą szeregi tego oddziału. A tak na marginesie, to całość jest rzecz jasna zamagnesowana.15 komentarzy:

 1. Wyglądają kozacko. Straszyłbym swoimi undeadami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pełnymi portkami mogą już nie wyglądać tak kozacko ;-)

   Usuń
 2. Wyglądają dokładnie tak jakbym sobie wyobrażał imperialne oddziały w mrocznym WFB. Zawsze mi jednak przeszkadzały modele które w oddziałach nie mogły stać skierowane w odpowiednim kierunku - jak właśnie ten "Warrior priest".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On jest zwrócony w kierunku reszty oddziału bo motywuje ich do walki w imię Sigmara! :-)

   Usuń
 3. Z takim regimentem to niebo można zdobywać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wyglądają. Pozazdroszczę. Ja nadal w oderwaniu od hobby...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie zmalowany oddział. Ocieka klimatem :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ekipa prezentuje się nieźle. Teraz nich pokażą co potrafią i nich skopią zady wieśniakom z północy to znaczy barbarzyńskim maruderom chaosu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Poddaję się:D Gdzie tu prima aprilis? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ekstra się prezentują:D Brud i mrok:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Stary battle to nonsensowne, upierdliwe i niegrywalne zasady - oraz najlepsze kloce piechoty na świecie. Właśnie takie, jak ten regiment. Wielkie brawa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej bym tego nie ujął! To jest gra w która juz raczej nie zagram a do której najwiecej mam armii i nadal je maluje :)

   Usuń