11.04.2017

Unboxing Blue Horrors - Daemons of Tzeentch

Pora na kolejny unboxing. Tym razem jest to pudełko Blue Horrorów i Brimstone Horrorów.

Jedną z moich ulubionych zmian odnośnie demonów w Warhammerze to przywrócenie fluffowego wyskakiwania Blue Horrorów z Pink Horrorów. Poza tym GW poszło krok dalej i dodali jeszcze wyskakiwanie malutkich Brimstone Horrorów z Blue Horrorów. Same Brimstony są przeurocze i występują w parach na podstawce. Coś jak nurglingi tyle, że Tzeentcha. Ciekawe czy wymyślą coś takiego dla Khorna, bo boję się myśleć jak mógłby wyglądać Slaaneshowy odpowiednik ;-)

Pudełko prezentuje się następująco.Instrukcja prosta i czytelna. Całe szczęście, że modele w większości są trzyczęściowe.W komplecie dostajemy 20 podstawek 25mm.


Same modele są dość sympatyczne. Proste w sklejaniu, choć z wieloma detalami i bardzo dynamicznymi pozami. W dodatku każdy jest inny. Jedyny minus zestawu to brak opcjonalnych części, ale w przypadku horrorów to nie jest takie straszne (nomen omen).

5 komentarzy:

 1. Ha, faktycznie urocze maluchy. Co ciekawe, bardzo fajnie, że GW robi kolorowe instrukcje. :-) dzięki za unboxing.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się, fajnie, że wrócili do pomysłu na pączkowanie horrorów. Tzeentchlingi może nie tak sympatyczne jak nurglingi, ale i tak fajne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny zestaw. Figurki zabawne i dobrze wykonane, jest sens to kupować dla samej radości malowania i sklejania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny zestaw też się niebawem na niego szarpnę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...