5.02.2017

Unboxing - worki z piaskiem Juweela

Dzisiaj będzie unboxing dość nietypowego produktu. Mianowicie są to (według producenta) worki z piaskiem instant. Rozrabiasz wodę z wikolem, zanurzasz, po czym układasz je na makiecie i voila! Piękne worki z piaskiem gotowe.

No może nie do końca. Efekt końcowy przypomina ciasteczka cini-minis. Oryginalne woreczki mają przy tym okropnie wyglądające brzegi (jak w torebce od herbaty), które koniecznie trzeba ściąć. Oczywiście po wyschnięciu worki wymagają malowania, bo ich bazowy kolor jest paskudny i nierealistyczny. Dużo szybciej i prościej robi się worki z poxiliny albo innej masy plastycznej a i efekt końcowy jest znacznie lepszy niż tutaj. Co gorsza cena produktu to jakieś 40zł za kilkanaście torebeczek herbaty w kształcie cini-minis.

Werdykt: jest to najgorszy produkt modelarski jaki kupiłem w życiu. Serio, takiego bubla jeszcze nie widziałem na oczy :-) Niechaj mój unboxing i recenzja będzie przestrogą dla każdego, kto wpadnie na pomysł - jak tu ulepszyć sobie przepis na worki z piaskiem i nieopatrznie znajdzie ten produkt :-)


Żeby nie być gołosłownym - załączam efekt po nałożeniu na model (z obciętymi brzegami).

Skala też nie pomaga. Co prawda jest to niby 1:45, więc teoretycznie za duże na Bolta, ale moim zdaniem tej wielkości worki są jak z 1:36, bo rozbieżność jest zbyt wysoka.


11 komentarzy:

 1. Jak z cynamonem to nie dla mnie;) Ale poważnie, myślałem, że lepiej to wyjdzie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Może chociaż do mleka jak się wrzuci to będzie zjadliwe ??

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają jak płatki "poduszkowce", chyba już lepiej i ŁADNIEJ było by z masy zobic własne? Znaczy worki z piaskiem a nie płatki

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście koszmarnie się prezentuje. Dobrze, że wrzuciłeś przestrogę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie to wygląda jak takie woreczki zasysające wilgoć z produktów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może tak pierwotnie były, tylko się nie sprzedawało, i postanowili Maniexowi wcisnąć ;)

   Usuń
 6. Ile te szorty dresowe kosztują? I czy można lepsze zdjęcie modelki? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę przyznać, jak chyba większość, że producent ma nielichą fantazję:)

  OdpowiedzUsuń