13.02.2017

Bretonian archers

Co by wprowadzić więcej różnorodności na bloga - tym razem wrzucam dwóch bretończyków z 5 edycji WFB. O ile mnie pamięć nie myli to były pierwsze plastikowe ludki do tej frakcji (wraz z Knights of the Realm). A jeśli chodzi o plastikowe ludki GW, to był pierwszy regiment w tym materiale, który posiadał dwa wzory, a nie jeden atak klonów jak w przypadku ich starszych kolegów z 4 edycji.

Stonowane kolorki w jakie ich pomalowałem związane są z tym, że regiment ten robiony jest pod Merry Men of Bergerac, a więc wesoła kompania Robina :-)
14 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Żem se skrypta zrobił w fotosklepie :-)

   Usuń
  2. Wygląda świetnie, daje efekt jak by to była oficjalna reklama z strony producenta. Naprawdę dobry pomysł z takim małym a dużo dającym detalem

   Usuń
  3. Huhu, z taką ramką to już nie przelewki! Robi się profesjonalnie :)

   Usuń
  4. Że co zrobiłeś M.?

   Usuń
  5. Odpalam makro z Image Processora w Adobe Photoshop. Wczytaj obrazek -> duplikuj warstwę -> skaluj do 95% i wycentruj -> dołóż obrys w kolorze białym -> gaussian blur na spodnią warstwę -> logo z osobnego pliku wczytane na wierzchnią warstwę i wyrównane do środka i spodu dolnej ;-)

   Usuń
  6. A... ha... dalej nie kumam. Ale podobno faceci są jak żaby tylko nie kumają :D

   Usuń
 2. Ramka bardzo ładna! No panie kolego ramka, Instagram!
  A Bretończycy bardzo fajni. Co prawda, jakbym teraz zaczął kolekcjonować armię Bretanii to bym piechotę zrobił z figurek plastikowych Perrych albo Fireforga, ale te modele mają swój urok i uwielbiałem je, kawalerię, Squirów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu oddałem kumplowi trochę pojazdów do Space Marines i w zamian dostałem pudło ufajdanych farbą połamańców bretońskich z czasów 5 edycji :-) No i przyszedł czas by w końcu coś z tym zacząć robić, bo ludki zalegające po pudłach straszą po nocach ;-)

   Usuń
 3. https://m.youtube.com/watch?v=Xwr-7nkTuX4

  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Są Bretończycy i jest ramka! Wygląda bardzo profesjonalnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładną bandę Robin Hooda do WFS mógłbys złożyć z tych modeli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać foty całej bandy! Bretońska banda Bergeraca to jedne z moich pierwszych wspomnien a propos wfb :)

  OdpowiedzUsuń