31.01.2016

Podsumowanie - Figurkowy Karnawał Blogowy - edycja XVII - Celebrities!

Karnawał opuszcza po raz wtóry Maniexite. Pozostawił po sobie całkiem sporo dobrych wpisów.
Cieszę się niezmiernie z tego, że przede wszystkim zrealizował swój podstawowy cel - zmotywował paru dobrych ludzi do zrobienia czegoś dobrego dla hobby. Fajnie, że pojawiły się nowe twarze, choć cały czas liczymy, że i inni "lurkerzy" czający się w zakamarkach blogosfery w końcu się przełamią i dołączą do Karnawału. Bo przecież nie chodzi tu o rywalizację, konkurs, wzajemne porównywanie, ale przede wszystkim o kopa, żeby zrobić coś dla hobby i żeby zrobić choćby malutki krok na nieustannej drodze doskonalenia własnego talentu.

Mam też nadzieję, że chwilowa nieobecność niektórych stałych bywalców wynika tylko i wyłącznie z tego, że nie lubią Maniexite, a nie na przykład z tego że wypalili się hobbystycznie ;P
Oby powrócili do nas jak najszybciej! :-)

A teraz szybki przegląd uczestników i ich dokonań.

Pierwszy zawodnik czyli Koyoth z Koyotenheim i jego wspaniały Burlok Damminson.


Jako drugi wystąpił Asterix z Valadoru i jego niezrównany Nork Deddog.Kolejny zawodnik czyli Dziadu z Lasu i jego urokliwa Doktor Diana.


W tym wydaniu Karnawału nie mogło też zabraknąć Tomka, który nadal Sobie Maluje i zmalował popiersie samego Geralta z Rivii.


Quidamcorvus z Danse Macabre mimo, że zajęty był przeprowadzką i organizacją turnieju Warheim to jednak znalazł czas, aby dołączyć do imprezy i zaprezentował nam Heinricha Kemmlera.Raduje się ziemia i niebo, kiedy Pepe z Fantasy w Miniaturze dołącza do FKB, szczególnie gdy prezentuje takiego białego kruka jak Quazimodo z Warhammera Questa.


Potsiat, czyli najsłynniejszy Gangster z Mordheim, mimo że pochłonięty dobroczynnością znalazł czas na to, abyśmy mogli dziś podziwiać Nazgoba.


Moja zaś skromna osoba pomalowała Teclisa i nie był on nawet przesadnie niebieski ;-)
No i na sam koniec nasi debiutanci czyli duet Neph & Bird z bloga Tabletop Bastards, którzy uraczyli nas Golgotą i Timothy MacGuirem. Owacje, śpiewy, okrzyki i dźwięki wuwuzeli!


Neph & Bird jako, że właśnie dołączyli do karnawału otrzymali przywilej poprowadzenia kolejnej edycji FKB i to na ich blogu należy szukać nowego tematu, który pewnie pojawi się.... jutro.


Ale, ale! Pojawił się kolejny karnawałowicz, a jest nim Szeperd z bloga Bitewny Zgiełk i uraczył nas swoim Dibblerem!


EDIT:

Na sam koniec pojawił się zdyszany Borsuk i zostawił nam Joachima Friedricha Gotthelf von Zezschwitz.


2 komentarze:

 1. Dzięki za prowadzenie FKB.

  Opublikuj podsumowanie tez na Wrotach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za fajny temat. Aż się boję co chłopaki wymyślą ;)
  Swoją drogą jeszcze Borsuk wrzucił:
  http://psbwar.blogspot.com/2016/02/xvii-figurkowy-karnawa-blogowy.html

  OdpowiedzUsuń