17.10.2015

Bazooka team

Żołnierz z bazooką US Army wraz z pomagierem. Najbardziej kultowa nazwa zestawu ppanc wzięła się tylko z tego, że amerykański generał zapomniał jak się nazywa fagot :-)

Tak, wiem, nie nawierciłem rury od zestawu, teraz to zauważyłem i zaraz nawiercę :P
10 komentarzy:

 1. Dobra robota z tymi dwoma jankesami. Ostatnio króluje u ciebie II WŚ. Maniex kiedy wreszcie pojawią się jakieś nowe tematy z AoS ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do AoS mam rozgrzebany oddział Decimatorów, Wrathmongerów i bohatera Khornowego. Ale nie wiem kiedy się za nich wezmę. Zdołował mnie trochę cały tej gnój wylewany na AoS :-)

   Usuń
  2. Maniex przeróżnych hejterów nie brakuje. AoS ma bardzo, a to bardzo dobre figurki i to się liczy. Jak skończysz z oklepaną ze wszystkich stron II WŚ, zdecydowanie czekam na więcej figurek fantasy.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. He he, pomagier wygląda, jakby właśnie wracał z jakiejś wielce zyskownej wizyty w domu pod nieobecność właściciela ;)
  Figurki całkiem spoko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jankeskie pojmowanie prawa wojny:)))

   Usuń
  2. Ej, to jest torba z bazooką w wersji rozłożonej :-)

   Usuń
  3. No wiesz, jedną bazookę już mają, czyli druga została zajumana. Nie ważne skąd, nie ważne komu, nie ważne jak. Liczy się efekt końcowy, zgodnie z prawem pojmowania wojny, jak zauważył Michał ;)
   A że przy okazji bazooki do torby wpadły przypadkowo srebra rodowe, to już insza inszość :P

   Usuń
  4. Oj tam. To nie Ruscy :-) Amerykanie mieli tak wysoki żołd, że nawet nie wiedzieli na co go wydawać, więc we Francji polowali raczej na Lugery, zegarki i inne ciekawostki niż na złoto i srebro.

   Usuń
  5. A "Złoto dla zuchwałych" widziałeś? ;P
   A głównymi "ciekawostkami" były Francuzki :D

   Usuń