13.09.2015

Afrika Korps Maschinengewehr 34

Drużynowa sekcja broni maszynowej czyli strzelec z MG34 na dwójnogu i amunicyjny. Ktoś powie, że uparłem się na hełmy korkowe i taka jest prawda, bardzo mi się podobają, choć większość ludków planuję jednak w stalowych hełmach i czapkach polowych.
6 komentarzy:

 1. Uparłeś się na te korkowe;)) Super chłopaki i zabójcze 3 strzały:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie cztery? :-) (ze zdolności Niemców)

   Usuń
  2. A tak :) Zapomniałem przecież że u nich karabiny maszynowe małe i duże lepsze:)

   Usuń
 2. Widzę, ze eksplorujesz nowe obszary hobby :) Świetni są Ci Niemcy. Mała moja uwaga - mam wrażenie,że zostawianie czarnego rantu takiej dosyć cienkiej podstawki wygląda nieco gorzej niż pomalowana w całości podstawka (takie subiektywne odczucie).

  Z innej beczki. To plastiki? Jak oceniasz jakość samej rzeźby tych modeli? Sporo gorzej od GW?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie mogłem się zdecydować czy malować czy nie. Chyba rozwiałeś moje wątpliwości :-)

   To są plastiki. Wyrzeźbili je legendarni rzeźbiarze GW, czyli bracia Perry. Sama rzeźba jest genialna. Pod względem historycznym nie ma się do czego przyczepić a nawet jest trochę smaczków. Natomiast technologia produkcyjna (plastik i wypraski) są 3 poziomy poniżej obecnych standardów GW. Za to dostajesz w pudełku za 120zł aż 38 ludków.

   Usuń
  2. Bracia Perry - uwielbiam ich.

   Ostatnio nabyłem 5 pudełek ich plastików wojaków średniowiecznych i bardzo mi się podobają. Bardzo lubię też ich modele do LOTR - te realistyczne proporcje modeli i adekwatna wielkość broni to całkiem odświeżająca nowość po Herohammer ;-)

   Usuń