18.05.2015

Unboxing - MERCS - CCC Starter

W końcu doszedł do mnie starter do gry MERCS zawierający armię CCC.

W obskurnym pudle ostemplowanym przez Urząd Pocztowy Jej Królewskiej Mości......znalazłem niewielką paczuszkę z logo MERCS i świetnym specjalistą z bronią maszynową.


W środku mamy dość nietypowy segregator jeśli chodzi o pudła z figurkami. W każdej przegródce znalazł się jeden ludek oraz kostka dziesięciościenna. Oprócz tego mamy tutaj skrót zasad na dwustronnej karteczce oraz karty ze statsami jednostek (i nie tylko! Ale o tym dalej).Tu mamy figurkę Assault Leadera w fajnej pozie (jest lekko odchylony do tyłu).


Tu mamy specjalistę z bronią maszynową. Mój ulubiony ludek w zestawie.


Ten tutaj to demolition specialist.


Ten koleżka to sanitariusz.


A tu specjalista z miotaczem ognia.


Tu zaś snajper w coolerskiej czapeczce a'la Chris Kyle.


Na poniższej ilustracji mamy zestaw dołączonych kart do gry. Co ciekawe starter do CCC zawiera dosłownie wszystko co potrzebne do gry korporacją CCC. Innych figurek nie ma :-) Do każdej bitwy wybieramy pięciu spośród sześciu możliwych ludków i to jest całe budowanie rozpiski :-)

Jeśli chodzi o same karty ze statsami to służą one też jako miarki podczas sprawdzania odległości strzału i ruchu, więc jedyne czego jeszcze potrzeba do gry to startera z drugą frakcją!


Mimo, że zasady wyglądają bardzo ciekawie i z pewnością chciałbym je kiedyś przetestować, to sam zestaw zakupiłem głównie z myślą o ludkach, które w mojej opinii są genialne. Może nawet trafią kiedyś na stół podczas rozgrywki w Infinity. Pażywiom uwidim, a póki co nie mogę się już doczekać ich malowania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz