12.07.2016

Unboxing - Silver Tower Expansion Pack

Rzecz jasna skusiłem się. Głównie z powodu ceny.

Pierwszy Expansion Pack do Silver Tower - brzmi szumnie! W praktyce jest to tylko repack czterech bohaterów do Age Of Sigmar, za to w bardzo przystępnej cenie! 160zł za paczkę 4 postaci - wychodzi po 40zł za bohatera - niemal jak za czasów starego Warhammera Questa :-)

Jest tylko jeden zgrzyt. Prawdopodobnie aby promować apkę, w której klient będzie mógł dokupić więcej postaci, do zestawu nie dołączono papierowych kart postaci. Owszem mamy je za darmo - wydrukowane w podręczniku do Questa albo w wymienionej wyżej apce. Co dalej mnie nie ustawia, bo ja chciałbym po prostu móc zagrać nowymi ludkami po ich sklejeniu bez używania telefonu. Nie da się - trzeba sobie skserować albo wydrukować. Jak można tak smakowity kąsek w takiej dobrej cenie spieprzyć w tak głupi sposób?

Brak kart niestety sprawia, że nie patrzę na to pudełko jako pełnoprawny dodatek do Silver Tower. Patrze na to jak na próbę sprzedania po kosztach plastikowych zestawów, które zalegały na półce. Nie wiem czy tak było, czy nie, ale właśnie takie uczucie pozostawił po sobie ten zestaw.5 komentarzy:

 1. I właśnie tego się bałem, że w zestawie nie będzie kart postaci =( A mogło być tak pięknie, mimo mojej niezbyt pochlebnej co do tego dodatku recenzji: http://thefantasyhammer.blogspot.com/2016/05/white-dwarf-121-review-warhammer-quest.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak rozumiem karty dostępne są w apce na telefon, której nie mogę mieć bo używam naprawdę dobrej, ale olewanej przed developerów windy 10. Żal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty postaci są też w podręczniku podstawowym do questa. Do tychże właśnie postaci. Ale trzeba je sobie skserować.

   Usuń
  2. To o tyle fajnie. Tak czy siak czekam na malowanie :)

   Usuń
 3. Faktycznie cenowo wychodzi prawie polowe lepiej:)
  Co do reszty nie będę sie wypowiadał, skupiając sie na kolekcjonersko- malarskich walorach:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...