14.01.2018

Beastmeni na okrąglakach

Z okazji pomysłu na zrobienie bandy do AoS Skirmish moje bydlątka doczekały się przepodstawkowania na okrąglaki, co uważam wyszło im bardzo na dobre. Przy okazji domalowałem dwa ostatnie gory i zrobiłem fotki grupowe całego stada. W trakcie malowania mam jeszcze Gory, Bestigory, Centigora, drugiego szamana i skonwertowanego lorda.

Same podstawki pochodzą z zestawu podstawek do Age of Sigmar, z którego jestem bardzo zadowolony bo idealnie pasuje do mojego stołu.
10 komentarzy:

 1. To Koziołki Matołki już są, teraz pora na Kulfona:
  https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/04/ba3c4e17994d0325258c08bb8671454c_fb.jpg

  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie. Beastmani na okrągłych podstawkach są świetni (wiem bo paru mam ;)). A ten skirmish to taki malutki zwykły AoS ? Czy to się czymś różni jakoś bardziej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoi bistmeni byli tu zasadniczo główną inspiracją. Nie różni się za bardzo. Książeczka ma kilka stron o tym jak zmontować bandę i jakie skille może mieć boss.

   Usuń
 3. Te konwersje to dobry pomysł - wyglądają klimatycznie i nietypowo zarazem. No i widać, że to beastmeni, a nie demony! Nadają się na bandę do skirmisha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam też wobec nich plany, bu użyć ich jako bandy Witcha do Frostgrave. Tylko muszę domalować drugiego szamana na apprentice'a.

   Usuń
  2. Świetny pomysł! Na pewno będą mieli więcej klimatu niż defaultowe ludziki. Apprentience'a można zaś skonwertować. Wszak każdy szaman zaczynał od sprzątania legowiska swojego mistrza :)

   Usuń
 4. Cholerka, naprawdę dobrze to wygląda!

  I rzeczywiście na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie kompletnej bandy

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna i klimatyczna banda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastycznie to wygląda :D Niesamowicie klimatyczna armia i mam nadzieję, że dostaną w AoS solidne odświeżenie.

  OdpowiedzUsuń