1.07.2017

Unboxing - Sector Imperialis Objectives

Dzisiejszy wpis z lekkim poślizgiem i znowu na szybkiego. Muszę szybko nadrobić kolejkę postów :-)

Rozpakowujemy dzisiaj nowość, czyli zestaw GW do Warhammera 40 000 zawierający plastikowe Objectivy do gry, które musimy sobie skleić i pomalować. Zupełnie jak teren czy figurki.

Większość ludzi lubi konwertować sobie własne objectivy z bitsów i figurkowych resztek. GW wpadło na pomysł, żeby zrobić po prostu zestaw z gotowcami. Ale co to za zestaw! Nie znajdziemy tutaj standardowej "sterty broni" albo trupa ani nawet kawałków pojazdu (ok, no może nie do końca).
Zamiast tego mamy tutaj naprawdę smakowite kąski, bardzo fluffowe i świetnie nadające się do gier narracyjnych/scenariuszowych. Mamy tutaj stół chirurgiczny wraz z serwitorem-chirurgiem/anestezjologiem, mamy kapsułę desantową, mamy coś z rodzaju komputera-mainframe'a, mamy kawałek genokrada w formalinie (przypominają się eksperymenty Dr Naruda ze Starcrafta), mamy zestaw małego eksterminatusa, antenę oraz zestaw skrzynek z amunicją i bomb. Szczerze mówiąc więcej nie trzeba. Objectivy można użyć zgodnie z przeznaczeniem lub nawet zrobić na ich bazie jakieś fajne tematyczne tereny.

4 komentarze: