3.10.2016

Unboxing - Band Of Brothers starter set

Z uwagi na zakolejkowane wcześniej posty unboxing nowego startera do Bolt Action idzie z lekkim opóźnieniem. Odebrałem go bowiem już 19 września :-)

Jest to mój trzeci starter do Bolta. Pierwszy z nich zawierał stare wzory niemców i piechote USA. Drugi miał piechotę USA i niemieckich grenadierów wraz z Hanomagiem. Obecny ma tych samych grenadierów, ale ma Hanomaga z PaKiem i do tego całkiem nowych amerykańskich spadochroniarzy. Przyznam się, że to głównie ze względu na nich skusiłem się na zakup nowego startera.


Co ciekawe, razem z obecnym starterem trafia do nas również druga edycja zasad do gry. Jej główną zmianą jest wprowadzenie wzorników. Oprócz tego pozmieniano również kilka mniej istotnych zasad, takich jak liczba kostek LMG i MMG, oraz zasady transporterów.
Pierwsza wypraska, czyli wzorniki artylerii i różnorakie znaczniki efektów stałych w grze.


Po lewej widzimy amerykańskich spadochroniarzy. Uwaga, mają mundury M43, czyli nadawać się będą dopiero od Market Garden w górę. Po prawej nasi starzy znajomi - grenadierzy pancerni.


Hanomag D. Na górze widać ramkę z PaKiem. To już czwarty półgąsienicowiec w mojej niemieckiej kolekcji.


A tu widzimy dwa sympatyczne dodatki. Domek Italerii w skali 1:72, który pasuje do Bolta bardzo na siłę, oraz całkiem fajne PIN markery, których raczej nie będę używać. Stosuję w tym celu łuski od nabojów .22 LR i 9mm.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz