25.04.2016

Snotling czterolatka

Tytuł to oczywiście click bait ;-) Ale fakt faktem - moja czteroletnia córa mocno pomagała mi przy tym ludku. Pomalowała bazowe kolory oraz nakładała washe. Ja dodałem trochę rozjaśnień i nieco poprawiłem miejsca w których za bardzo wyjechała ze swoim kolorem.
Domalowałem też trudniejsze części jak przepaska biodrowa i oczy. No i podstawkę oczywiście.

Tak czy inaczej rośnie mi mały pomocnik :-)

16 komentarzy:

 1. Widać, że bazowe położone fachowo, bez nich nie wyszłyby Ci takie ładne rozjaśnienia :) Gratuluję Wam udanej figurki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozjaśnienia i detale nieco niedbałe, zwracają natomiast uwagę wyjątkowo dokładnie naniesione kolory bazowe i pieczołowicie wykonane washowanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobaczyłem fotę i się przeraziłem trochę że mazia już lepiej ode mnie, dopiero potem doczytałem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No, bazówka jak ta lala i mistrzowskie łoszowanie. W tym tempie i z takim skilem to w przyszłym roku spodziewam się wpełni samodzielnych wpisów na Maniexite :)
  Gratulacje dla Pomocniczki i Wykończeniowca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Detale wyglądają beznadziejnie! Oczy robił chyba jakiś totalny amator który nigdy w ręce pędzli nie trzymał! Podstawka wygląda jak kloaka orkowa!

  Na szczęście Mańkowa curcia się na tym zna i wie jak zabrać się za modele zielonoskórych! Dobrze że wyręczyła cię w tak trudnej sztuce jaką jest idealne nałożenie bazy a następnie profesjonalnie wyłoszowała cały model maskując partactwo gościa od detali:P


  A tak na serio to wielkie gratulacje dla małej i jej taty! Jak tak dalej pójdzie to niebawem córa cię wygryzie z interesu. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. I to mi się podoba. Zero dyskryminacji, dziewczynka też musi malować, a co! Przy większej liczbie dzieci to już można rozkręcać manufakturę... rozmarzyłam się ;)
  Malujcie razem dalej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na większą liczbę się raczej nie zanosi ;-) A póki co, to przy malowaniu muszę się głównie skupiać na tym, żeby farby nie rozlały się wesoło po całym pokoju. Ale pierwsze koty za płoty :-)

   Usuń
 7. Rośniecie w siłę! Aż strach pomyśleć co się będzie działo za cztery lata. ok 700 postów na rok :D

  OdpowiedzUsuń
 8. "Snotling czterolatka " - I dałem się podejść jak dziecko ;) Gratuluję pomocnika i efektów współpracy.

  OdpowiedzUsuń