20.04.2015

Unboxing - Equipe Mirage - 5

Pora na kolejny unboxing do Infinity. Tym razem jest to duże pudełko do Ariadny zawierające drużynę Mirage - 5 składającą się z sympatycznego wilkołaka i jego koleżanki z karabinkiem automatycznym czyli Lafayette Duroc i Margot Berthier.

Stylistyka figurek jest dość mangowa/kreskówkowa. Jest to rzeźba nieco starsza przez co sam wilkołak wydaje się nieco mniej mroczny od aktualnych wzorów Dog Warriors Ariadny.

Całość budzi skojarzenia z czerwonym kapturkiem i złym wilkiem. Takie mrugnięcie okiem w wydaniu Corvus Belli jakich w Infinity można znaleźć całkiem sporo. 

Od strony technicznej modele są całkiem przyzwoite. Wilkołak z racji swoich rozmiarów ma nadlewki nieco większe niż standardowe, ale mimo to dość łatwo się go przygotowywało do sklejenia przy użyciu standardowych narzędzi. Jeśli chodzi o spasowanie części to jest w miarę OK. Choć zauważalnie gorzej w porównaniu do najnowszych figurek ze stajni Corvusa. Jedyny problem jaki się pojawił to złączenie dłoni trzymającej maczetę z resztą ręki. Wymagało to małej obróbki nożykiem oraz zastosowanie pina (sztyftu z kawałka spinacza).
Modele po sklejeniu i zapodkładowaniu prezentują się następująco.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz