5.02.2013

Pokurcz z dzidą

Po małej odskoczni w postaci sługusa Tzeentcha wróciłem do malowania krasnali z oddziału włóczników.
Ten dostał kolorki Averlandu lub jak to powiedział Koyoth, historyczne Piastowskie barwy.

Krasnolud ten oczywiście wyposażony jest w dzidę bojową (jak wszyscy jego poprzednicy i następcy z tego oddziału), której definicję wg nonsensopedii niniejszym przytoczę.


Dzida bojowa – przedmiot stosowany powszechnie przez aborygenów oraz ogólnie murzynów i białych do załatwiania swoich spraw.

Budowa dzidy bojowej jest skomplikowana jak konstrukcja młotka i tak oto dzida składa się z: przeddzidzia dzidy bojowej, śróddzidzia dzidy bojowej i zadzidzia dzidy bojowej. Wyróżnić można po trzy części składowe każdej z trzech części dzidy bojowej i tak oto mamy przeddzidzie przedzidzia dzidy bojowej, śróddzidzie przeddzidzia dzidy bojowej i zadzidzie przeddzidzia dzidy bojowej. Natomiast śróddzidzie dzidy bojowej składa się z przedzidzia śródzidzia dzidy bojowej, śródzidzia śródzidzia dzidy bojowej i zadzidzia śródzidzia dzidy bojowej... z takich samych części składają się wszystkie pozostałe części dzidy bojowej i jest ich nieskończenie wiele. Dzięki inicjatywie naukowców z Pacanowa na podstawie dzidy bojowej odkryto liczbę PI oraz szczelne zamknięcia do serów w plasterkach.

3 komentarze: