12.01.2013

Ghoul - Work in Progress

Pierwszy testowy ghoul z dziesiątki brzydali. Pomalowany z wykorzystaniem dużej ilości washy GW.
Podstawka do wykończenia, podobnie jak kości, które wymagają jeszcze delikatnego zwashowania. Całość jeszcze będzie rozjaśniana i touch-upowana.

Co do samego zestawu, to delikatnie się nim rozczarowałem. Mała liczba dodatkowych opcji, szczególnie w zestawieniu z nowymi szkieletami, które są po prostu rewelacyjne pod względem możliwości kombinowania.

Jeśli chodzi o sam design nowych ghouli, to w porównaniu ze starszymi są bardziej straszne i nie wyglądają jak modelowane przez 4-latka ;) Lekko irytujące są jednak te dziwne kolco-włosy, których idei zupełnie nie rozumiem.6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest gut, pomimo, że nowe figurki ghouli to moim zdaniem wiesz, jak bardzo są wspaniałe:P

  czepialski mode on:
  Dziwnie zdrową i rumianą cerę ma ten koleżka, biorąc pod uwagę jego dietę. A zagadnienia dosiadającego go szkieleta to w całej rozciągłości nie ogarniam;)
  czepialski mode off.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do szkieleta, może się podobać lub nie. Jak dla mnie ten koleżka był na tyle głodny, że zarzucił sobie na plery kawałek truposza i od czasu do czasu go sobie podgryza (vide zdjęcie). Zaś jeśli chodzi o rumianą skórę, to nie rozumiem czemu jedzenie padliny (ludzkiej bądź nie) miałoby wywoływać spadek czerwonych krwinek w organiźmie :-) Wszak ghule to jedyni żywi nieumarli! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ok calkiem - tylko
  1 za jasna skora (imho)
  2 podstawka wola o pomste do nieba....
  3 ghule z gw sa..... (ale to nie twoja wina)
  i zapraszam do siebie na bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Skóra przechodzi jeszcze małe poprawki, a podstawka jak najbardziej woła o pomstę, wszak post jest zatytułowany Work In Progress :-) A co do bloga, to znam, odwiedzam i nawet mam w swoim blogrollu, a jeśli nie, to zaraz go dodam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie szkielecik jest jak najbardziej ok - koniec końców jak iść na robotę bez drugiego śniadania??

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń