17.12.2014

Greatsword w hełmie

Salada to mój ulubiony typ hełmu, który dość rzadko pojawia się w Warhammerze. Tym bardziej ucieszony byłem z widoku tego bitsa w zestawie nowych Greatswordów. Nie to, żebym nie lubił kapeluszy i ogromniastych piór, ale taki akcent w postaci zwiększonej ilości blachy na jednej z główek dodaje tylko smaczku całości regimentu. 

12 komentarzy:

 1. Super wyszedł!- także lubię taki hełm, stąd mam nadzieję skończyć kilku XV wiecznych rycerzy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O! Ten mi się bardzo podoba! Good job!

  OdpowiedzUsuń
 3. Salada wygląda fajnie, ale imperialni greatswordzi to dla mnie jednak właśnie kapelusze i pióra - coś bardziej już w stronę landsknechtów, niż takich mocno opancerzonych panów. Inna sprawa, że sama figurka bardzo ładna:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie da się ukryć, że greatswordzi bez kapeluszy nie mieliby prawa nazywać się imperialczykami :-) Ten akurat zostawił swój w domu ;-)

   Usuń
 4. Greatsword w hełmie wygląda naprawdę fajnie. Odmiana dla standardowych kapeluszników. Malowanie i dobór kolorów jak zawsze udany. Jednak mam wrażenie, że hełm zabiera sporą dawkę lekkości tej figurce. Salada sprawia, że Greatsword wydaje się być znacznie cięższy i wolniejszy niż powinien być w rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest co mówisz. Właśnie dlatego druga salada nie trafiła już do GSów. Dostanie ją najprawdopodobniej jakiś kusznik albo tarczownik.

   Usuń
 5. Excellent paint job, he's very impressive!

  OdpowiedzUsuń