19.12.2016

Warrior Priest - Silver Tower

Dzisiaj figurka, która wzbudziła wiele emocji w naszym środowisku. Mimo wszystko postanowiłem ją pomalować w takim odcieniu skóry jak w oryginalnym malowaniu. Po części dlatego, że chciałem choć raz spróbować pomalować czarnoskórą figurkę, a po części dlatego, że lubię ostatnio trzymać się schematów kolorystycznych z okładek/pudełek.
12 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie wyszedł Ci kolor skóry. Figurka jak rozumiem wzbudzała kontrowersje przez to, że gość jest czarny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, że warrior priest murzyn, że to by w Starym Świecie nie przeszło... i takie tam... Tak jak osobiście mam alergię na political correctness, tak tutaj wcale jej nie widzę i osobiście bardzo podoba mi się takie zróżnicowanie rasowe. Od początku ten ludzik kojarzył mi się z Bombatą z drugiego filmu z Conanem :-)

   Usuń
  2. Masz rację w 100%. Jakby spojrzeć na większość systemów do tej pory to fluffowo prawie wszyscy są biali, a jak są laski to zazwyczaj metal bikini (ja tam lubię), albo w postaci jakiś demonicznych postaci. Dużo zmieniło w podejściu do tematu Corvus Belli z Infinity. A co do political correctness to tyż ni lubie. ;-)

   Usuń
  3. Też uważam że zróżnicowanie rasowe wyjdzie na lepsze AoS'owi. Zwłaszcza że Mortal Realms to nie to samo co Stary Świat.
   Osobiście bardzo podoba mi się twarz figurki ( a'la koszykarz :D ), płaszcz i przesadnie zdobiony młotek. Na minus klamra na pasie i błyskawice.

   Jeśli chodzi o malowanie to dobra robota. :)

   Usuń
 2. Bardzo ładne malowanie imo kiepskiej figurki, chyba najsłabszej w silver towerze. Design postaci cierpi przez wielkie plastikowe błyskawice wiszące u wielkiej klamry pasa oraz fakt, że kolo nosi zbroję od pasa w dół, a od pasa w górę golas... Piękny płaszcz, wstęgi, skóra, książka, malowanie super. Sam model jednak oceniam bardzo słabo .

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się model podoba, a malowaniem tylko podkręciłeś jego zajebistość. Dużym plusem są dla mnie białe szaty, wyglądają bardzo dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie pomalowany. Widać na tym modelu "czystość" Twojego malowania - bardzi mi się to podoba - moje malowanie to takie jakieś umęczone jest przy Twoim :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Figurka kontrowersyjna, ale również bardzo ciekawa i naprawdę fajnie ją pomalowałeś =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie dobrałeś kolory, nawet ten "czarny" tak nie razi w oczy jak na Kapłana Sigmara.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne malowanie! Widzę, że nie miałeś oporów w przerzuceniu się na okrągłe podstawki w modelach do WHQ 😉

  OdpowiedzUsuń
 8. Ebony and ivory live together in perfect harmony ;)

  OdpowiedzUsuń