03.06.2016

Stormcast Eternal Decimators

Fotka grupowa decimatorów miała definitywnie zakończyć serię Stormcastów na tym blogu, ale postanowiłem jeszcze zrobić fotki grupowe całej armii. Tak więc strzeżcie się, bo złoto-niebiescy rycerze nie powiedzieli jeszcze swojego ostatniego słowa ;-)

9 komentarzy:

 1. Wyglądają jak wyspa skarbów :D Złote chłopaki.
  Topór championa pięknie lśni. Udani!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tombak Knights ftw ;) Bije od nich taki blask, że można by dlań znaleźć osobne zastosowanie bojowe :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak grupa złotych posągów :) Ale bardzo fajnie zrobieni.

  OdpowiedzUsuń
 4. W grupie wyglądają jeszcze lepiej =)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze wrażenie widząc ich pozy ? - Aniołki Sigmara :) Bardzo dobrze dobierasz kolor złoty. Personalnie lubię właśnie taki przygaszony odcień i tutaj prezentuje się wyśmienicie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Owszem, złoci to oni są:) W grupie wyglądają naprawdę nieźle. Muszę powiedzieć, że od ich początkowego znielubienia rok temu, coraz bardziej mi się podobają. Pewnie się starzeję:)
  Zmieniłbym tylko, gdybym ja je robił, podstawki. Obecne są imho zbyt zbliżone kolorystycznie do samych figurek, troszkę się z nimi zlewają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo też są złotawe :D

   Usuń
  2. Fakt, może kiedyś je nieco przekoloruję, ale musiałbym to zrobić całej armii. Za to wiem, że na pewno kiedyś wszystkim zabiorę te głupkowate hełmy zrobione z monstrancji i dam badassowe głowy! Już niedługo Proof of Concept się pojawi na blogu :-)

   Usuń
 7. Razem prezentują się całkiem dobrze. Są bardzo fajnie wykonani i zaprojektowani przez GW. Pancerze mają ciekawe tylko szkoda, że jednak są klonami swoich klonów poganiani, klonami klonów. Wydaje mi się, że armia blaszanych służalców Sigmara jest przeznaczona dla osób, które bardzo lubią harmonijne, monotematyczne, do tego bardzo, bardzo regularne i w zasadzie jednolicie prezentujące się armie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...